Hlavní navigace

Prima Cool představila novou podobu webu

3. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 4. 2009

Nový kanál Prima Cool zprovoznil dnes v ranních hodinách novou podobu svých webových stránek. Upozornil na to oficiální komunitní server české komerční dvojky, které je možné najít na stránkách www.prima-web.com. Za upozornění na tuto změnu děkujeme našemu čtenáři Vojtěchu Rojíčkovi. Prima-web upozorňuje, že nové webové stránky měly být v provozu již od středy, ale z důvodu menších problémů došlo k jejich spuštění až dnes.

Pokud se vám inovovaná podoba serveru www.prima-cool.cz nezobrazí, je nutné dát ve vašem prohlížeči refresh. Na webu je v horní části menu rozdělené na čtyři položky – TV program, pořady A-Z, Kde nás naladíte a Cool tipy. Na hlavní stránce pak návštěvníci najdou např. také informace o tom, co dnes na novém kanálu Primy běží. Chystá se také speciální sekce Cool Wiki, která bude určena pro diváky. Prima tak chce spolu s nimi vytvořit databázi, kde by našli všechno, co o svém oblíbeném seriálu chtějí vědět.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.