Hlavní navigace

Prima Cool začne na internetu prodávat vlastní „Represent“ oblečení

10. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 11. 2011

UVNITŘ FOTOGALERIE Vlastní mikiny, trička, čepice nebo trenýrky s prvky grafiky televizní stanice Prima Cool začne prodávat prostřednictvím eshopu televize Prima. Využije přitom partnerství s výrobcem oblečení a módních doplňků Represent. E-shop naleznou zájemci jako záložku na zrenovovaných webových stránkách televizní stanice www.prima-cool.cz, sdělil PR koordinátor Primy Cool Filip Sychra s tím, že obchod zahájí provoz v pátek 11. listopadu.

K TÉMATU: Joj Plus chce být jako Prima Cool, ale jen s třetinovým rozpočtem

V první emisi si budou moci zájemci objednat trička, mikiny, zimní čepice (coolichy) a trenky (Bender boxers). Do konce roku bude sortiment obohacen o župany a mýdla. Kromě čepic, které jsou univerzální, a trenek, jejichž velikost S mohou nosit i dívky, je veškeré oblečení v nabídce jak v pánských, tak dámských velikostech a střizích, doplnil Sychra. Firma Represent, která oblečení pro Primu Cool připravila, se specializuje na výrobu oděvů pro adrenalinové sportovce.

FOTOGALERIE: Návrhy mikin a triček Prima Cool od Representu

V rámci spolupráce televizní stanice s jmenovaným výrobcem bude Cool edice oblečení k dostání nejen v e-shopu Prima Cool, ale také v kamenných prodejnách firmy Represent a u jejích partnerů, dodal PR koordinátor Primy Cool.

Mikiny Primy Cool od Representu (Foto: Prima Cool)

WT100

Boxerky s motivy seriálu Futurama od Representu (Foto: Prima Cool)

Mikina Primy Cool s kapucí od Representu (Foto: Prima Cool)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).