Hlavní navigace

Prima Cool zavádí pevnou koncepci večerního programu

24. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 11. 2009

Nová koncepce programové nabídky Primy Cool přináší v těchto dnech zároveň pevně definované bloky ve večerních hodinách. Serveru DigiZone.cz to oznámil PR koordinátor stanice Filip Sychra. Čas vysílání 21.00 až 22.00 od pondělí do čtvrtka je pojmenován jako Komediální večery. Tento slot naplňují sitcomy Frasier a po něm nově Jak jsem poznal vaši matku, uvedl Sychra.

Páteční večery pak přinesou tzv. Friday Cool Night. Tento koncept se orientuje na akčnost, tajemno, popř. žánr sci-fi. Od minulého týdne je v tomto bloku k vidění premiérově uváděná 11. řada motoristického magazínu Top Gear. Následovat bude nový seriál, a poté Lovci duchů a film, upřesnil k nové koncepci PR koordinátor Primy. Třetí novinkou ve vysílání Primy Cool jsou tzv. Cool Movies, o těch jsme vás však již na DigiZone.cz informovali dříve. Benjamínkem na této stanici určené především pro mladé muže je Dům loutek (v originále Dollhouse). Tento seriál nabídne Cool od pátku 21.20.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.