Hlavní navigace

Prima dnešní Prezidentský duel Zemana s Fischerem předtočila. Podívejte se

Jan Potůček

UVNITŘ GALERIE Živě vysílané debatě, které nabízí Česká televize, Nova a Český rozhlas, se Prima family vyhnula. Zato největší favority nabídne na hlavním kanálu v hlavním vysílacím čase.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nikoli živě jako Česká televize a Nova, ale ze záznamu nabídne dnes večer Prima family svůj Prezidentský duel 2013 mezi dvěma nejvíce favorizovanými kandidáty na prezidenta republiky Janem Fischerem a Milošem Zemanem. Televize pozdě odpoledne rozeslala novinářům fotografie z natáčení debaty, které proběhlo dnes odpoledne v pražské RockOpeře. Na obrazovce se duel objeví dnes večer od 20:15 hod. místo romantického filmu pro ženy.

Diners Vánoce2019

K TÉMATU: Fischer, Franz, Zeman, nebo někdo jiný? Velký přehled prezidentských debat

„Předvolební průzkumy staví Jana Fischera a Miloše Zemana do pozice favoritů přímé prezidentské volby. Jak si ale povedou v přímé konfrontaci tváří v tvář? Proč se rozhodli kandidovat? Čím si myslí, že si zaslouží náš hlas? A jak se vidí navzájem? A doporučí nám odborníci, koho volit?” ptá se Prima family v průvodním textu k pořadu. Prezidentský duel uvede moderátor nedělní Partie Jan Punčochář.