Hlavní navigace

Prima family HD v CS Linku a Skylinku? Budeme to řešit, říká její šéf

12. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 1. 2012

Prima family HD byla doposud dostupná pouze zákazníkům satelitní služby CS Link. Do budoucna se ale tato skutečnost s největší pravděpodobností změní. Jaromír Glisník, který má v současné době na starosti integraci satelitních služeb CS Link a Skylink, nedávno v jednom z rozhovorů připustil, že tento program by z nabídky první jmenované služby mohl úplně zmizet.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: CS Link omezí programovou nabídku. Nevylučuje ani odpojení Novy HD

Zatím jsme to neřešili, ale budeme si na to muset sednout. Určitě to budeme řešit, řekl DigiZone.cz Marek Singer, generální ředitel společnosti FTV Prima, která je držitelem licence pro kanály Prima Group. Singer našemu webu začátkem loňského roku prozradil, že Prima family HD je do nabídky CS Linku zařazena exkluzivně na jeden rok. Tím, že mají oba satelitní operátoři nyní nového vlastníka, se ale tyto podmínky mění. Protože na HD programy se má orientovat především Skylink, v úvahu připadá i možnost, že z nabídky druhého operátora bude tato stanice vyřazena.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.