Hlavní navigace

Prima family nasadí od 4. února soutěž Aréna národů. V sobotu od 20:00

13. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
13. 1. 2012

Zábavnou mezinárodní soutěž Aréna národů začne od soboty 4. února vysílat Prima family. Patnáct soutěžících reprezentuje Českou republiku v zábavných hrách, kde vítězí humor nad výkonem. V Aréně národů platí, že „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“, avizuje televize v předběžném programovém plánu na pátý týden letošního roku. Aréna národů dostane prestižní vysílací čas od 20 hodin a moderovat ji budou Aleš HámaAlešem Valentou.

K TÉMATU: Vzpomínáte na Hry bez hranic? Prima láká na podobnou show Aréna národů

MMF24

Prima natáčela Arenu národů již loni na jaře ve Francii. Televize původně uvažovala o jejím nasazení loni na podzim, nakonec si tuto soutěž nechala na letošní jaro. Generální ředitel Marek Singer ji často zmiňoval jako příklad nového rodinného pořadu, který by měl charakterizovat rodinnější zaměření Primy family, jež od Nového roku nahradila původní program televize Prima. Nasazením Arény národů na sobotní osmou hodinu večer se Prima family pustí do přímého střetu s ČT 1, která tento čas tradičně věnuje zábavě.

Do vysílání Primy family se od února vrátí premiérové díly populárního magazínu Jste to, co jíte s Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. Prostor dostanou ve čtvrtek od 21:15 hod., po magazínu Top Star a nahradí nyní vysílané reprízy starších dílů kulinářské reality show Ano, šéfe! První díl Prima family odvysílá 2. února. Na páteční večery od 20 hodin pak Prima od února nasadí seriál To je vražda, napsala.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).