Hlavní navigace

Prima family v sobotu zaútočí na zábavu ČT 1, poprvé nasadí Bolka Polívku

28. 2. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Pořadem Polívka na víně se hlavní kanál Primy snaží nabídnout obdobu laskavého humoru, kterým boduje Karel Šíp ve páteční Všechnopárty na Jedničce

Do přímého souboje se sobotní večerní zábavou na prvním programu České televize se pouští Prima family. Tento týden poprvé vymění hlavní večerní zahraniční film za novou původní zábavnou talk show Polívka na víně, kterou uvádí populární herec a komik Bolek Polívka. Start bude mít poněkud zlehčen tím, že ČT 1 tuto sobotu odvysílá od 20 hodin přímý přenos z předávání Českých lvů, tuzemských filmových cen, které nepřitahují tolik diváků jako třeba tradiční zábavný formát Zázraky přírody s víc než milionovým publikem.

K TÉMATU: Prima na jaře nabídne zábavné pořady s Bolkem Polívkou a Martinem Dejdarem

První díl Polívky na víně zasvětila Prima family tématu Popularita a cesta k ní. Do bílé sedačky u Bolka Polívky zasednou herci Vojta Kotek a Jirka Mádl, Michal Dlouhý, Jan HofmanFilipem Antoniem a Arnošt Goldflam. “Pánskou jízdu doplní ještě Lukáš Pavlásek v roli majordoma, který nejen uvádí hosty ke stolu a nalévá jim víno, ale také se zapojí do povídání,” přiblížil vedoucí PR oddělení FTV Primy Václav Mazánek. Televize pořad předtáčela v pražském Divadle U22 v Uhříněvsi, odvysílá ho v hlavním čase od 20:15 hod.

CIF - osobnosti

ČTĚTE TAKÉ: Bolek Polívka na Primě family poprvé v sobotu 2. března, Vylomeniny od 4. března

Nejde přitom o první pokus, jak rozšířit žánr talk show se známými herci v roli moderátora. Po tradční Show Jana Krause se Prima family loni pokusila zabodoval Jiřinou Bohdalovou v roli hostitelky pořadu Zrcadlo tvého života. Formát ale nasadila na páteční večer, který už léta svými seriály a zábavnými pořady opanovává první program České televize. Zrcadlo tvého života tak Prima po několika týdnech stáhla z vysílání a neodvysílané části vrátí na obrazovku až nyní – od příštího čtvrtka 7. března nahradí od 21:45 pořad VIP Prostřeno!, přičemž půjde hned po premiérové třetí řadě seznamovací reality show Farmář hledá ženu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).