Hlavní navigace

Prima family začne vysílat Obchoďák 8. září. Nasadí ho na úterky a čtvrtky až ve 21:30

27. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O tomto seriálu tvrdil ještě nedávno na tiskové konferenci programový ředitel Primy následující: „Věříme, že nám pomůže natrvalo smazat rozdíl ve sledovanosti mezi námi a konkurencí.“

Seriál televize Prima family Obchoďák, který byl doposud považován za vlajkovou loď původní podzimní tvorby této stanice, se na české komerční dvojce objeví od 8. září. Prima family couvla z původně avizovaných dnů vysílání – pondělí a středy – a místo toho ho nasadila na úterý a čtvrtek. Mění se ovšem i vysílací čas. Místo 20. hodiny půjde až o půl desátou večer. Výjimkou bude pouze úvodní díl Obchoďáku, který uvidí diváci v sobotu 8. září hned po skončení VIP Zpráv.

K TÉMATU: Prima začala vysílat upoutávky na Obchoďák, ani druhý týden v září ho ale nenasadí

V původně plánovaném programovém okně bude Prima family vysílat nadále VIP Prostřeno!, které se jí osvědčilo a dělalo jí dobrá čísla i proti reality show Farma. Ta včera na Nově skončila. Znamená to, že Obchoďák se bude po oba dva dny v týdnu částečně překrývat s Ordinací v růžové zahradě 2, která na Nově končí ve 21:50 a magazínem Víkend (na Nově v úterý) a Kriminálkou Miami (na Nově ve čtvrtek). V hlavní roli seriálu z prostředí obchodního domu se divákům představí Tereza Kostková.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Další změny v podzimním schématu Primy family: ze začátku září zmizel Obchoďák

Na tiskové konferenci, která se konala začátkem tohoto měsíce, to přitom vypadalo, že vedení Primy novému původnímu seriálu dost věří. Programový ředitel televizní skupiny Petr Vladyka o něm řekl následující: Tento seriál je pravděpodobně největší investicí Primy do vlastní tvorby v historii. Věříme, že nám pomůže natrvalo smazat rozdíl ve sledovanosti mezi námi a konkurencí. Obchoďák má být oproti dosavadní vlajkové lodi seriálové tvorby – Cestám domů – „volnější“ a „veselejší“.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.