Hlavní navigace

Prima Group spustila novou podobu svých stránek. Změnila se i homepage

4. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO „Věřím, že návštěvníci nový vzhled, funkcionalitu a také exkluzivní obsah stránek ocení,“ uvedl ředitel sekce Prima On-line Daniel Grunt, který si slibuje i nárůst návštěvnosti.

Kompletně do nového grafického vizuálu se krátce po domovské stránce České televize „převlékl“ i portál FTV Prima na adrese www.iprima.cz. Nový vizuálně atraktivní a přehledný design stránek zároveň umožňuje lépe redakčně pracovat s prostorem a obsahem na této tzv. superhomepage, přiblížil vedoucí PR oddělení Prima Group Václav Mazánek. Zájemci tu mohou najít například autorské články, fotogalerie, a videa z natáčení vybraných pořadů.

MM socky3

K TÉMATU: Weby Primy se podobně jako televize zaměří hlavně na ženy, říká šéf Primy On-line

Na změnu superhomepage bude postupně navazovat i proměna podstránek všech hlavních programových pilířů televizí ze skupiny FTV Prima – například pořadů Cesty domů, Polívka na víně, Partička, Pekelná výzva, Vylomeniny a dalších. A také menších kanálů Prima COOL a Prima love, přiblížil Mazánek. Bývalý šéf internetu Novy a současný ředitel Prima On-line Daniel Grunt věří, že novinky a exkluzivitu návštěvníci stránek ocení.

Nová podoba hlavní webové stránky Prima Group
Autor: repro foto iprima.cz

Nová podoba hlavní webové stránky Prima Group

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.