Hlavní navigace

Prima hledá mezi diváky české Simpsons

19. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 1. 2010

Televize Prima se rozhodla, že v rámci propagace vysílání seriálu Simpsonovi na jejím druhém kanálu Prima Cool, najde českou obdobu této povedené žluté rodinky, a to přímo mezi televizními diváky. Úkolem je najít osoby, které se podobají postávám z oblíbeného animovaného seriálu, dát je dohromady a zaznamenat tuto sešlost na fotografii nebo videu, uvedl při této příležitosti PR koordinátor Filip Sychra.

Z došlých příspěvků vybere porota dvacet nejzdařilejších, z nichž pak návštěvníci zmíněných webových stránek zvolí vítěznou fotografii nebo video. Výherce bude vyhlášen 15. dubna. Došlé příspěvky budou postupně zveřejňovány na adrese http://simpso­novi.prima-cool.cz/. Které snímky vstoupili do TOP 20, však bude známo až 16. března. Výherce získá LCD televizor Samsung a první až třetí řadu seriálu na DVD. Stejně jako dalších devatenáct účastníků si pak sbírku obohatí o snímek Simpsonovi ve filmu na stejném nosiči.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).