Hlavní navigace

Prima jako první odhalila termín, kdy prozradí své podzimní programové schéma

17. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Programové novinky budou pochopitelně až do poslední chvíle tajeny, nicméně vzhledem k místu konání tiskové konference je jasné, že řeč bude i o připravovaném seriálu Přístav.

Mediální skupina Prima, která je prostřednictvím společnosti FTV Prima provozovatelem stejnojmenné televize i kanálů Prima Cool, Prima love a Prima Zoom, dnes novinářům odhalila termín, v němž se veřejnosti pochlubí programovým schématem, s nímž se budou moci diváci setkávat v průběhu podzimních měsíců. Oním termínem je 6. srpen. Podobně jako loni i letos zvolila Prima pro tiskovou konferenci neobvyklé místo. Zatímco v roce 2014 byli na podzim hlavní programovou novinkou Vinaři, novináři tentokrát opravdu zamířili až na jih Moravy, tentokrát bude místem konání tiskové konference od 16:30 Přístaviště Kazín.

ČTĚTE TAKÉ: Lucia Kršáková „sběhla“ od Novy k Primě, od září bude výrobní ředitelkou FTV Primy

UXD

Prima pochopitelně bude programové novinky až do poslední chvíle tajit, nicméně vzhledem k místu konání tiskové konference je jasné, že řeč bude i o připravovaném seriálu Přístav, který by tak mohl být hlavní podzimní novinkou. Prima by v průběhu podzimu měla uvést také pokračování úspěšného seriálu Vinaři, který bude pokračovat druhou řadou. Řeč by nemusela být zdaleka jen o programu, ale i dalších novinkách, které má mediální skupina pro své diváky připraveny. Řeč je konkrétně o chystané placené videoslužbě, která Primě doposud chybí, hybridním vysílání HbbTV a případně i o odkládaném projektu „Prima 2“.

Server DigiZone.cz se tiskové konference pochopitelně zúčastní a přinese z ní aktuální zpravodajství, pravděpodobně formou on-line reportáže.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.