Hlavní navigace

Prima love má soutěž se Sexem ve městě. Výhrou je výlet do New Yorku

28. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 7. 2011

V souvislosti se seriálem Sex ve městě, který se na obrazovce stanice Prima love objeví poprvé 15. srpna, připravila tato televize soutěž pro své divačky, v níž mohou vyhrát výlet do New Yorku. To, zdali zájemkyně tuto cenu získaly, budou moci zjistit již 1. září na webu www.prima-love.cz. Kromě cesty do samotného New Yorku, jak jinak než letadlem, na ně čeká ubytování v luxusním hotelu, osobní asistent a také patřičná finanční výbava na nákupy.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Primu může těšit včerejšek. Bodoval Ludsky i Prima love

Máte pocit, že vypadáte alespoň trochu jako Carrie, Charlotte, Miranda nebo Samantha? Stačí, když v období od 1. 8. 2011 do 21. 8. 2011 prostřednictvím formuláře na prima-love.cz pošlete fotografii celé postavy, na které co nejlépe vystihnete oblečením, líčením a účesem podobu s jednou z hrdinek seriálu Sex ve městě. Poté vybere porota TOP 20 snímků, které budou umístěny do galerie, uvedla Prima. Vyhrají pak pochopitelně ty dámy, budou mimochodem čtyři, které získají od návštěvníků stránek nejvyšší počet hlasů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).