Hlavní navigace

Prima love nahradí 8. března dopolední bloky R1 na programu Prima Cool

16. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2011

Samostatným ženským programem, který bude vysílat v dopoledních časech na programové pozici Primy Cool, bude projekt Prima love, který ve čtvrtek představí na tiskové konferenci v Praze vedení televize Prima. Vyplývá to z tiskové zprávy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), která Primě odsouhlasila změnu názvu a licenčních podmínek celoplošného programu R1, který nyní vysílá v dopoledních časech na pozici Primy Cool.

K TÉMATU: Prima zve na tiskovou konferenci, kde představí projekt Prima love

ebf - tip do článku - debata

Rada udělila souhlas se změnou skutečností uvedených v žádosti o licenci sp. zn. 2008/364/cun/FTV k provozování vysílání programu R1 prostřednictvím pozemních vysílačů, spočívající v časově omezené změně časového rozsahu vysílání a licenčních podmínek, s účinností od 8. března 2011 do 31. prosince 2011, a změně označení (názvu) programu dle žádosti, stojí v tiskové zprávě z posledního jednání RRTV. Změna se týká jak licence pro celoplošné zemské, tak satelitní digitální vysílání.

Prima tak získává čas na vyjednání podmínek pro osamostatnění programu Prima love, k němuž by mělo dojít zřejmě v příštím roce. Televize vlastní od loňského března ještě další licenci pro celoplošné zemské digitální vyslání pro rodinný plnoformátový program Prima family.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).