Hlavní navigace

Prima má po roce programového ředitele. Je jím šéf Evropy 2 Petr Vladyka

30. 6. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
30. 6. 2011

UVNITŘ FOTO Novým programovým ředitelem televize Prima se stane Petr Vladyka, nynější ředitel rádia Evropa 2. Do druhé největší české televize nastoupí 1. září. Společnost Lagardère Active ČR oznamuje odchod Petra Vladyky z funkce ředitele rádia Evropa 2, ve které setrvá do konce letošního srpna, sdělila prostřednictvím tiskové zprávy PR managerka rozhlasové skupiny Lagardère Active ČR Radka Pilzová.

K TÉMATU: Z Primy odchází programový ředitel Gordon Lovitt

Evropu 2 opouští Vladyka po sedmi letech. Svoje působení v čele týmu Evropy 2 si dovoluji zhodnotit jako úspěšné a s trochou nadsázky bych ho přirovnal k vítězství ve fotbalové lize mistrů. To se ještě nikdy nikomu nepovedlo obhájit, ale já jsem přesvědčen o tom, že mě a mému novému týmu z TV Prima se podobné mety podaří dosáhnout a toto virtuální vítězství zopakovat. Evropa 2 pro mě navždy bude první láskou, avšak až opadnou momentální emoce, vrhnu se po hlavě do nové výzvy, uvedl Vladyka ke svému přechodu na Primu.

ČTĚTE TAKÉ: Prima chce nového ředitele programu najít přes výběrové řízení

Petr byl a bude pro mě víc než jen kolega a přeji mu stejný úspěch jako na Evropě 2, současně věřím, že se nám podaří oznámit vhodného nástupce do doby, než nás Petr opustí, řekl výkonný ředitel Lagardère Active ČR Miroslav Hrnko. Přeji Petrovi Vladykovi hodně štěstí v jeho dalším působišti a děkuji za práci kterou pro Evropu 2 udělal, nový ředitel bude mít na co navázat, dodal prezident této rozhlasové skupiny Michel Fleischmann.

MM AI t

Petr Vladyka (Foto: Evropa 2)

Program Primy vedl od loňského září, kdy z této televize odešel tehdejší programový ředitel Gordon Lovitt, dočasně generální ředitel Marek Singer. Petrovo nadšení pro značku je nakažlivé a jeho energie nevyčerpatelná. I proto věřím, že on je ta správná volba a pomůže nám v roli programového ředitele dosáhnout růstu sledovanosti jak Primy, tak hlavně našich nových kanálů Prima Cool a Prima love, komentoval Singer volbu nového šéfa programu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).