Hlavní navigace

Prima Max odstartuje později nejen na Ostravsku, ale i v jižních Čechách

Lukáš Polák

Nová televize sice startuje až 20. listopadu, promo smyčka, případně předpřipravená programová pozice, by se ale měla na vysílačích objevit již 13. listopadu.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový tematický kanál společnosti FTV Prima, televize Prima Max, odstartuje později nejen na Ostravsku, ale také v jižních Čechách. Zatímco z vysílačů Hošťálkovice a Hladnov to bude až 1. února příštího roku, z Kletě začne vysílat filmový a seriálový program přece jen o něco dříve, konkrétně 1. prosince. Opožděný start o několik dní, celorepublikové spuštění Primy Max bylo stanoveno na pátek 20. listopadu ve 20:11, je s největší pravděpodobností způsoben odchodem Jihočeské televize z multiplexu 3 do konkurenčního multiplexu 4.

BRAND Vasky

K TÉMATU: Na Ostravsku se Primy Max v DVB-T dočkají až v únoru, tři měsíce po jejím startu

Nová televize sice startuje až 20. listopadu, promo smyčka, případně předpřipravená programová pozice, by se ale měla na vysílačích objevit již 13. listopadu. Taková je alespoň informace, kterou FTV Prima zveřejnila na webu svého chystaného kanálu. Prima zároveň v uplynulých dnech zveřejnila programové schéma Primy Max na období od 23. do 29. listopadu. Zájemci o tuto stanici si tak mohou udělat lepší obrázek o tom, co bude stanice, která v následujících dnech doplní v multiplexu 3 Primu love a Primu Zoom, vysílat.