Hlavní navigace

Prima musí přeobsadit seriál Všechny moje lásky, Dagmar Havlová odmítla smlouvu

16. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někdejší první dámu nahradí herečka Veronika Žilková. „Důvodem nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Dagmar Havlové,“ tvrdí Prima.

Nový původní seriál televize Prima Všechny moje lásky musí krátce před začátkem natáčení změnit představitelku hlavní role. Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová odmítla s producentem podepsat smlouvu. Nelíbilo se jí finální znění v části dokumentu věnované nárokům na užití jejího jména a osobnostních práv. „Důvodem nebyly finanční podmínky,“ zdůraznila mluvčí Primy Jana Mrákotová v tiskové zprávě, již televize vydala společně s agenturou Dilia, která Dagmar Havlovou zastupuje. Prima hlavní roli přeobsadila herečkou Veronikou Žilkovou.

K TÉMATU: Další seriálovou novinkou Primy budou Všechny moje lásky s Dagmar Havlovou

Seriál Všechny moje lásky pro Primu produkuje společnost Orbis Pictures film, za níž stojí Rudolf MerknerZuzana Konrádová. „Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou. Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie,“ uvedl programový ředitel FTV Primy Roman Mrázek.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Jednu ze tří seriálových novinek Primy produkuje firma jejího výrobního ředitele

Prima už s Dagmar Havlovou natočila pilotní díl seriálu, nyní ji čeká to samé znovu s Veronikou Žilkovou. „Jako malá jsem byla nespokojená se svým jménem a chtěla jsem, aby mě rodiče přejmenovali na Marušku. Když jsem později začala hrát, jmenovala jsem se Pavlína, Jana, Zuzka, Jenufa, Adina. Věra jsem byla v úspěšném seriálu Vyprávěj, kde jsem vynikajícího scenáristu Rudolfa Merknera poznala. Vytoužené jméno Marie mě konečně čeká teď,“ komentovala nečekaný nástup do nového seriálu Primy sama Žilková.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).