Hlavní navigace

Prima nabídne pokračování Knight Ridera, který vydržel jedinou sérii

21. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 6. 2010

Pokračování legendárního seriálu Knight Rider z osmdesátých let, ve kterém se v hlavní roli představil herec David Hasselhoff známý také ze seriálu Pobřežní hlídka, připravila na letní měsíce televize Prima. O tom, že jde ale o takzvaný okurkový titul, který má sloužit pro vyplnění vysílacího schématu v době, kdy se na obrazovku téměř nikdo nedívá, svědčí i jeho úspěšnost.

UXD

GLOSA: Prima dělá s přechodem na širokoúhlý formát tajnosti. Zbytečně

Seriál Knight Rider z let 2008 až 2009, kde se v hlavní roli představí čistě seriálový herec Justin Bruening, byl natočen v jediné sérii o sedmnácti epizodách. Poté byl tento projekt pro úspěch pozastaven a další díly již diváci nikdy neviděli. Nepříliš lichotivé hodnocení 46 % si získal na Česko-Slovenské filmové databázi, mezinárodní IMDB ho ohodnotila ratingem 5,4/10. Prima nabízí seriál v české premiéře, na Slovensku ho už vysílala televize JOJ. Na české komerční dvojce se Knight Rider objeví poprvé 13. července ve 20 hodin.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.