Hlavní navigace

Prima minimálně na začátku nasadí Česko Slovensko má talent dvakrát týdně

Lukáš Polák

Česko nebude mít v letošním ročníku Talentu svého moderátora. Průvodci soutěží bude slovenská dvojice Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. To může případně odradit i některé diváky.

Doba čtení: 1 minuta

Hned dvakrát týdně bude minimálně na začátku vysílat televize Prima další ročník show Česko Slovensko má talent. Vyplývá to z programových plánů stanice na 36. týden letošního roku, které provozovatel kanálu, společnost FTV Prima, zveřejnil na svém FTP serveru. Poprvé se talentová show objevuje ve vysílání Primy ve čtvrtek 3. září, podruhé v sobotu 5. září, tedy o dva dny později. Česko Slovensko má talent není nicméně letos prezentována jako hlavní podzimní novinka televize. Tou bude seriál Vinaři, který se natáčí v Kazíně.

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

K TÉMATU: Prima odvysílá příští rok další řadu Česko Slovensko má talent

Tanečníci, kaskadéři, zpěváci, iluzionisté – všichni, kdo něco umí, mají možnost své dovednosti předvést! Souboj talentů v nejúspěšnější světové show popáté v Česku a na Slovensku! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová! Rozhodněte i vy o postupujích do semifinále! píše v programových plánech česká televize, která bude show vysílat spolu se slovenskou kolegyní TV JOJ. Plány se nicméně ještě mohou změnit. Jde prozatím pouze o jejich předběžnou verzi.

Našli jste v článku chybu?