Hlavní navigace

Prima nasadí novinku Táta na plný úvazek, otce pošle na mateřskou dovolenou

1. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Matky odjedou na týden do wellness centra a nebudou mít přístup k telefonu ani internetu, aby mohly své manžely i děti kontrolovat.

Programovou novinku s názvem Táta na plný úvazek začne vysílat od zítřka, tedy čtvrtka 2. července, televize Prima. Komerční dvojka ji nasadí do programového okna po VIP Zprávách a před zábavný pořad Kdo je kdo? V přímém souboji se tak Táta na plný úvazek setká se seriály Nemocnice na kraji města (Jednička) a Třicet případů majora Zemana (TV Barrandov) i sitcomem Comeback (Nova). Jak již název napovídá, pořad bude stavět na modelu, kdy matky opustí své děti a odjedou na rekreační dovolenou do lázní. Místo nich se tak budou o jejich ratolesti starat otcové.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Prima si registruje Tátu na plný úvazek, připomíná stejnojmenný internetový projekt

Zatímco Radka má pět dětí, Pavla dvě, ale jejich rodina se za pár měsíců rozroste o dalšího potomka. Každá z nich zatím opustila svou rodinu tak maximálně na jednu noc. A teď je čeká týden, o jakém se ani jedné z nich nesnilo. Kamarádky se nechají rozmazlovat ve wellness centru. Má to ovšem jednu podmínku – budou bez mobilu a bez přístupu na internet, takže nebudou mít žádné informace o tom, co se doma děje, napsala v anotaci k pořadu televize Prima, která slibuje nejen domácí pohodu v podobě rodinného grilování, ale i starosti v podobě stávkující pračky, úklidu domácnosti a podobně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.