Hlavní navigace

Prima nasadí od 17. listopadu novou reality show To dáš!

8. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 11. 2011

UVNITŘ LOGO Do vysílání televize Prima míří další programová novinka. Stanice začne 17. listopadu od 21:20 vysílat reality show To dáš!. Dá se naučit nové profesi za 28 dní a přesvědčit odbornou porotu, že jsem v daném oboru letitý profík? Sledujte příběhy novodobého Pygmalionu, kde není důležité jenom zvládnout řemeslo, ale umět i dobře blafovat, píše Prima v programových plánech. Jde o licencovaný formát Faking It, jehož českou verzi pro Primu připravila společnost Frame100R.

ČTĚTE TAKÉ: Bubo bubo se Primě moc nevydařil, sleduje ho jen 400 tisíc diváků

Formát To dáš! se bude vysílat hned po skončení dalšího zábavného pořadu – Bubo bubo – který však Primě nedělá příliš dobrá čísla (sledovanost se pohybuje hluboko pod půl milionem diváků) a hrozí mu tudíž reálně možnost zrušení. Co všechno se dá zvládnout za 28 dní? Třeba stát se profíkem v úplně novém oboru. Pod dohledem odborníka budou mít účastníci pouhé čtyři týdny na to, aby se přeškolili a oblafli skutečné experty. Dá se to?, upozorňuje dále česká komerční dvojka u To dáš!.

KL22 hlasovani

Logo nové reality show To dáš! (Zdroj: TV Prima)

DigiZone.cz připravuje rozhovor s novým programovým ředitelem televize Prima Petrem Vladykou

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.