Hlavní navigace

Prima nasadí od zítřka osmidílnou fotbalovou reality show Ano, trenére!

21. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni,“ pochválil si František Straka.

Osmidílnou reality show Ano, trenére! zasazenou do fotbalového prostředí začne od zítřka vysílat televize Prima. Novinka obsadí programový slot po čtvrteční půl desáté večer a nahradí tak právě skončenou premiérovou řadu populárního Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Hlavní postavou reality formátu bude trenér František Straka, který navštíví několik českých fotbalových klubů a pokusí se v nich zlepšit úroveň. Děj první části pořadu bude zasazen do prostředí severomoravské vesnice Holasovice.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Prima nasadí od listopadu na neděli premiérové díly Partičky

František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody. Každý díl ukazuje příběh jednoho konkrétního klubu. Současně se renomovaný trenér nechá pozvat i do domovů hráčů, aby zjistil, zda, a případně jak, tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů. Seznámíme se tedy i s manželkami, přítelkyněmi a fanynkami, bez kterých by fotbalisté nemohli podávat své výkony, uvedla vedoucí PR Primy pro životní styl Jana Mrákotová. Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni – s nasazením a elánem, pochválil si Straka.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.