Hlavní navigace

Prima nasadí od zítřka osmidílnou fotbalovou reality show Ano, trenére!

Lukáš Polák

„Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni,“ pochválil si František Straka.

Doba čtení: 1 minuta

Osmidílnou reality show Ano, trenére! zasazenou do fotbalového prostředí začne od zítřka vysílat televize Prima. Novinka obsadí programový slot po čtvrteční půl desáté večer a nahradí tak právě skončenou premiérovou řadu populárního Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Hlavní postavou reality formátu bude trenér František Straka, který navštíví několik českých fotbalových klubů a pokusí se v nich zlepšit úroveň. Děj první části pořadu bude zasazen do prostředí severomoravské vesnice Holasovice.

ČTĚTE TAKÉ: Prima nasadí od listopadu na neděli premiérové díly Partičky

František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody. Každý díl ukazuje příběh jednoho konkrétního klubu. Současně se renomovaný trenér nechá pozvat i do domovů hráčů, aby zjistil, zda, a případně jak, tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů. Seznámíme se tedy i s manželkami, přítelkyněmi a fanynkami, bez kterých by fotbalisté nemohli podávat své výkony, uvedla vedoucí PR Primy pro životní styl Jana Mrákotová. Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni – s nasazením a elánem, pochválil si Straka.

Našli jste v článku chybu?