Hlavní navigace

Prima nasadí sitcom Pawlovské už příští pondělí, proti Houseovi na Nově

11. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 10. 2011

Nový sitom O mé rodině a jiných mrtvolách, jehož scénář napsala pro televizi Prima známá spisovatelka Halina Pawlovská, se do vysílání tohoto programu dostane již velmi brzy. Stanice ho nabídne divákům poprvé již příští týden, v pondělí 17. října od 21.20. Vysílat se bude jako následující pořad po seriálu Cesty domů. Ve stejném čase běží na Nově 7. série populárního Dr. House.

ICTZ23

K TÉMATU: Prima začala natáčet seriál O mé rodině a jiných mrtvolách

Hned v první epizodě nazvané Navěky spolu se diváci budou moci seznámit s celou rodinou Chmurných, která se snaží pokud možno ve zdraví přestát společné soužití pod jednou střechou rodinné vily, přibližuje stručně úvodní díl nového sitcomu PR koordinátor stanice Václav Mazánek. V hlavních rolích seriálu, který nahradí právě skončenou Rodinku, uvidí diváci Ivanu Chýlkovou, Jaromíra Dulavu, Naďu Konvalinkovou, Ivu Janžurovou, Annu Linhartovou a Jana Cinu. Sitcom bude mít osm dílu a je připraven s týdenní periodicitou.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.