Hlavní navigace

Prima nasadí soutěž Chvíle pravdy a reality show Single Mums

3. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 6. 2008

Televize Prima se rozhodla, že vsadí opět na formát reality show a do svého schématu brzy nasadí hned dvě. Tou první, o které se hovoří již delší dobu, bude soutěž The Moment of Truth. V americké verzi může vyhrát soutěžící až půl milionu dolarů za podmínky, že ani jednou nezalže. Pravidla jsou jednoduchá. Moderátor aktérovi pokládá otázky, který pokud neodpoví pravdivě, v soutěži okamžitě končí. Ty jsou postupně čím dál tím osobnějšího rázu a přihlíží jim také celá rodina. Ukázku z americké Chvíle pravdy můžete shlédnout na serveru YouTube.

Reality show s originálním názvem Single Mums (Svobodné maminky) u nás zatím známá jako Změňte si svůj život, bude svobodným a rozvedeným matkám nového partnera. Prima už na tuto reality show započala castingy ve vysílání a informace jsou k dispozici také na jejich webových stránkách. Jak uvádí server Bleskově.cz, aby se opuštěné matky mohly soutěže zúčastnit, musí vyplnit rozsáhlou přihlášku do castingu a televizi mimo jiné sdělit výši svého měsíčního příjmu nebo velikost bytu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).