Hlavní navigace

Televize Prima nasadí většinu podzimních novinek do konce srpna

13. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejočekávanější souboj proběhne pro Primu na obrazovce 31. srpna, kdy se do vysílání dostane novinkový seriál Vinaři. Poběží přímo proti Kriminálce Anděl a dramatice na Jedničce.

Většina podzimních novinek televize Prima se na obrazovku dostane ještě tento měsíc. Vyplývá to z definitivních programových plánů, které stanice zveřejnila v pondělí. Ve středu 27. srpna uvidí diváci Show Jana Krause, která bude nasazena na půl desátou a poběží po skončení nové řady Cesty domů. Další zábavný pořad, soutěž Kdo je kdo?, poběží ve stejnou dobu o den později. Na úterní a čtvrteční dvacátou hodinu jsou nasazeny Svatby v Benátkách, Cesty domů si podrží tradiční časy v pondělí a středy. Diváci se mohou pochopitelně těšit i na nové díly Očima Josefa Klímy (26. srpna) a Top Staru (25. srpna).

K TÉMATU: Prima na podzim: Vinaři, Talkshow Geni a Míši, Muži proti ženám a Teď vaří šéf!

MM_SS3

Nejočekávanější novinka na obrazovce televize Prima, seriál Vinaři, dostane prostor v prestižním čase – v neděli od 20:15. Do přímého souboje se dostane s Kriminálkou Anděl (premiérová řada) a cyklem Ach, ty vraždy! (repríza) poprvé 31. srpna. Vinaři ale nebudou jedinou novinkou, kterou tento den Prima nasadí. Diváci se mohou dále těšit i na zábavný pořad TGM: Talkshow Geni a Miší, kterým budou provázet protagonisté Partičky Richard Genzer a Michal Suchánek. Novinka bude nasazená hned po seriálu Vinaři, startovat tedy bude ve 21:30. Na Nově ve stejnou dobu poběží Comeback, na Jedničce 168 hodin.

Prg 3514 by Lukáš Lucky Polák

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.