Hlavní navigace

Prima nasazuje na víkendy blok Prima kino

25. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 6. 2009

Televize Prima přináší do víkendového vysílání nový marketingový prvek. Celovečerní filmy začíná uvádět pod značkou Prima Kino, čímž láká diváky do „útulného kinosálu přímo u vás doma“. Prima kino se otevře vždy v pátek po 22. hodině, v sobotu ve 20.00 a v neděli opět po 22. hodině. Svým divákům chceme nabízet atraktivní podívanou, a to pro každý z volných večerů v závěru týdne. Vysílat se budou jak premiérové snímky, tak i oblíbená filmová klasika všech žánrů, uvedla v tiskové zprávě mluvčí televize Jana Kocová.

Již tento pátek Prima Kino uvede film Temný obraz s Keanu Reevesem – sci-fi thriller, který je vytvořen specifickou technikou. V sobotu ve 20 hodin uvede film Láska na inzerát, romantiku s komediálním nádechem s Diane Laneovou v hlavní roli. Poslední vstupenky do Prima Kina na tento víkend jsou na dramatický snímek Téměř bez šance s herečkami Kate Beckinsale a Claire Danes. Do všech sálů Prima Kina je vstup zdarma. Jste srdečně zváni, dodává mluvčí Primy.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.