Hlavní navigace

Prima natáčí první díly Partičky se Suchánkem a Genzerem. Podívejte se

14. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 2. 2011

UVNITŘ FOTOGALERIE První díly improvizační show Partička, v níž vystupují Michal SuchánekRichardem Genzerem, začala pro televizi Prima natáčet společnost Maya. Stejná firma vyrábí tuto úspěšnou show i pro nejsledovanější slovenskou televizi Markíza. Je to zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Skupina herců se týden co týden objevuje na televizních obrazovkách s cílem pobavit sebe i televizní diváky, popisuje pořad Marek Winkler z Primy.

FOTOGALERIE: Prima začala natáčet první díly improvizační show Partička

Herci jsou vhozeni do vody a netuší, co se bude ten večer odehrávat. Právě spontánnost a improvizační mistrovství dělá z každého dílu jedinečnou událost, která se nedá nacvičit, ani zopakovat. Je to kouzlo okamžiku, které vzniká přímo před kamerou, líčí Winkler. Kromě Suchánka s Genzerem, kteří pravidelně vystupovali i ve slovenské Partičce na Markíze (kde ovšem nebyli považovaní za příliš úspěšné baviče) se v české verzi tohoto pořadu objeví herci Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl.

K TÉMATU: Mr. GS končí, Genzer se Suchánkem odcházejí na Primu dělat Partičku

MM socky3

Herci se zúčastňují množství her, které jim mají pořádně zkomplikovat život a je jen na nich, jak si v dané chvíli poradí. Jediný, kdo zná témata jednotlivých her, je moderátor. Moderátor má za úkol herce pomocí vybraných témat nejen inspirovat, ale zároveň dostat i do úzkých, aby předvedli, co v nich doopravdy je, vysvětluje PR koordinátor pořadu z Primy. Televize pořad natáčí od února v pražském Divadle La Fabrika. Přístupný je i široké veřejnosti.

Na obrazovce Primy se Partička objeví v březnu, přesný termín startu však televize zatím tají. V programovém schématu na první březnový týden se pořad neobjevil. Prima však prozradila, že s Partičkou počítá na páteční večery od 21:00 hod., tedy před Show Jana Krause.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.