Hlavní navigace

Prima o víkendu zreprízuje seriál Všechny moje lásky, nasadí dva díly za sebou

26. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Všechny moje lásky se neuvedly na obrazovce televize Prima špatně. Stanice byla díky němu v prime time trhovou dvojkou, seriálovou novinku však porazil Případ pro exorcistu.

Televizní diváci, kterým ve vysílání utekl seriál Všechny moje lásky, si ho budou moci o nadcházejícím víkendu zopakovat na Primě. Jako o mimořádné změně dnes česká komerční dvojka informovala o nasazení novinky do sobotního odpoledního programového schématu. Všechny moje lásky, konkrétně první a druhý díl, poběží v repríze 31. ledna od 13:40. Ve vysílání tak nahradí československý kriminální film Na kolejích čeká vrah z roku 1970. Zároveň se kvůli posunu programového schématu ruší i jeho noční repríza. Stejnou strategii zvolila Prima v minulosti i u svých dalších seriálových novinek.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Všechny moje lásky odstartovaly úspěšně, Prima porazila večer Jedničku

Všechny moje lásky se neuvedly na obrazovce televize Prima špatně. Oba díly se pohybovaly nad hranicí jednoho milionu diváků. Přesto, že co se podílu na publiku (share) týká, Prima porazila Jedničku České televize, její trilogii Případ pro exorcistu porazit nedokázala. Ten si včera po 20. hodině nenechal ujít 1,281 milionu diváků (share 28,16 %; 25,58 % v 15–54). S výsledkem je ale komerční dvojka spokojená. Máme radost, že i přes velkou konkurenci, které jsme na obrazovkách v neděli večer čelili, dali diváci přednost novince, a vynesli tak Všechny moje lásky na špici večerní sledovanosti, uvedl programový šéf Roman Mrázek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).