Hlavní navigace

Prima odhalila stálice a nové formáty pro podzimní schéma

30. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 7. 2009

Televize Prima na dnešní tiskové konferenci seznámila novináře s taháky jejího podzimního programového schématu. Jak je již přibližně čtrnáct dní známo, česká komerční dvojka má jako svůj stěžejní pořad nový seriál Přešlapy, který bude mít třináct dílů a sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Pokračovat budou i Velmi křehké vztahy, a to IV. sérií. Prima si však nechává pro tento seriál vrátka otevřená. Dodává, že jde prozatím o sérii poslední.

MM socky3

Ti, kteří si oblíbili šéfkuchaře Zdeňka Polhreicha, se mohou těšit na další sérii Ano, šéfe!. Prima přejmenuje svůj oblíbený formát Hádej, kdo jsem! na Hádej, kdo lže!. Každý týden budou v nové panelové show soutěžící hádat, kdo skutečně je nositelem daného povolání. S Hádej, kdo jsem! se bude nový pořad pravidelně střídat. I na Coolu si přijdou diváci na své. Těšit se mohou na druhou sérii Hrdinů (Heroes), seriál Family Guy (v češtině jako Griffinovi) nebo oblíbený My Name Is Earl (Jmenuji se Earl.. Dalšími dvěma pořady bude Cestovatel a Volání mrtvých.

Podrobnosti o programovém schématu Primy na podzimní měsíce včetně původní fotogalerie z dnešní tiskové konference přineseme v zítřejším článku

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.