Hlavní navigace

Prima ovládla v březnu se svými programy a pořady vyhledavač Seznam

7. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 4. 2011

Nejvyhledávanějším slovem v rubrice komerčních subjektů se stala v březnu na českém internetu Prima love, nový kanál televize Prima určený ženám ve věku od 15 do 40 let. Vyplývá to ze statistiky, kterou v minulých dnech zveřejnil vyhledavač Seznam.cz. Z televizních stanic se pak ještě na pátém místě umístila Nova Sport, na sedmém ČT 4 a na devátém web tn.cz.

MM balicek

DOKUMENT: Kompletní výsledky vyhledavače Seznam.cz za březen 2011

Prima bodovala také v rubrikách Seznamu označovaných jako Zábavné, kulturní, sportovní a společenské akce; Praktické dotazy; Komerční firmy; TV pořady, filmy, seriály a Osobnosti. Na špici první jmenované rubriky se umístila Česká Miss 2011, mezi Praktickými dotazy byla top kombinace slov Prima Love jak naladit. První místo obsadila Prima také mezi Komerčními firmami, kam se dostala na čtvrtém místě i stanice ČT 4. Nejhledanějším pořadem byl Farmář hledá ženu a osobností Martina Gavriely. Za březnový úspěch Primy může především právě start stanice Prima love, finále soutěže Česká Miss, kterou taktéž vysílala tato stanice, a medializace okolo bývalé moderátorky VIP Zpráv.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).