Hlavní navigace

Prima po patnácti letech definitivně končí s pořadem Nikdo není dokonalý

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTOGALERIE – Pořad se vysílal na Primě nepřetržitě v letech 1997 až 2005, na její obrazovku se vrátil po delší přestávce v roce 2010. Jeho tváří byl od počátku herec Jiří Krampol.

Doba čtení: 1 minuta

Mediální skupina Prima se rozhodla po patnácti letech definitivně ukončit natáčení zábavně-vědomostního pořadu Nikdo není dokonalý, který v poslední době už ztrácel pozornost diváků a v prime timu většinou nedosahoval takových čísel, jaká by si vedení představovalo. Prima v tiskové zprávě k ukončení pořadu, jenž se na obrazovce objevil poprvé 11. října 1997, ale pochopitelně vzpomínala v superlativech. Mimo jiné uvedla, že nejsledovanější díl, který byl odvysílán 22. dubna 2001, sledovaly 2,075 milionu diváků při podílu na publiku (share) 45,41 %.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima family stahuje pořad Nikdo není dokonalý, Polívku na víně přesune na úterý

Informace o tom, že pořad vydržel na obrazovce Primy ale celých patnáct let, je zavádějící. Formát Nikdo není dokonalý se vysílal od roku 1997 do roku 2005, a pak bylo jeho natáčení na pět let přerušeno. Na Primu se vrátil opět v roce 2010. Původně se počítalo s tím, že se natočí pouze několik dílu, ale televize nakonec pořad do vysílání umístila opět natrvalo. V průběhu patnácti let se natočilo více než 500 dílů této pravidelné vtipné sondy do znalostí a neznalostí českého národa, v níž se vystřídalo téměř 1000 hostů, připomněl PR koordinátor televize Josef Ducký.

Z ARCHIVU: Prima family na léto nasadí reprízy Nikdo není dokonalý a seriálu Základka

Mezi ty nejzářivější hosty, které se v zábavném pořadu objevily, patřily například Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Věra Galatíková, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Jiří Kodet, Luděk Munzar a řada dalších. Zatímco někteří herci, zpěváci a další tváře showbusinessu se objevili v pořadu pouze jednou, jiní byli pravidelnými účinkujícími. V tomto směru nejaktivnějším byl například sexuolog Radim Uzel. Ten do pořadu přijal pozvání pětkrát. Na pořadu se vystřídalo několik režisérů – Marcel Bystroň, Eduard Sedlář, Vojtěch Nouzák, Adam Rezek a různě se obměňoval také štáb a jeho tvůrci. Neodmyslitelnou tváří pořadu však byl už od jeho počátku herec Jiří Krampol.

Našli jste v článku chybu?