Hlavní navigace

Prima podepíše s Falconem smlouvu na nový film Poledňákové

27. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 1. 2009

Jak upozorňuje dnešní vydání ekonomického deníku E15, televize Prima se pouští opět do spolupráce, kterou dlouhou dobu opomíjela. Vedení české komerční dvojky je před podpisem smlouvy s distribuční společností Falcon, která je koproducentem novém snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Podle tiskové mluvčí Primy Jany Kocové by mělo jít o první vlaštovku. Další rozhodování, zda se pustit i do dalších projektů, bude záležet na tom, jak se tomuto snímku v kinech povede.

Podle listu podepíše Prima smlouvu s Falconem na televizní práva a film by se tak měl na obrazovce objevit v příštím roce. Kolik za tuto záležitost česká komerční dvojka zaplatí, je otázkou, deník transakci odhaduje na několik milionů. Mluvčí Primy dodala, že film je přesně mířen na cílovou skupinu jejich televize. Překvapením možná zůstává, že o Líbáš jako Bůh neprojevila zájem televize Nova, která koprodukovala předchozí snímek Poledňákové, Jak se krotí krokodýli.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).