Hlavní navigace

Prima potvrdila seriál Opilý kuře, v hlavních rolích Jan Dolanský a Jakub Prachař

Lukáš Polák

„Opilým kuřetem chceme navázat na naši úspěšnou seriálovou tvorbu. I tentokrát nabídneme divákům zajímavé prostředí, zábavu a celou plejádu špičkových herců,“ uvedl šéf Primy Marek Singer.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima dnes oficiálně potvrdila uvedení nového původního seriálu Opilý kuře, o němž už v červenci letošního roku promluvila herečka Kristýna Leichtová, která zde obsadí jednu z ženských rolí. Hlavní postavy připadnou Janu Dolanskému a Jakubu Prachařovi. Jak FTV Prima prozradila, programová novinka se bude točit okolo gastronomie a jídla. Diváci se mohou těšit na pět prostředí, která jsou metaforou pro pět snů, pět přístupů k životu. V dalších rolích se divákům představí například Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová nebo Linda Rybová.

K TÉMATU: Prima natočí seriál Opilý kuře, zahraje si v něm i Kristýna Leichtová

Opilým kuřetem chceme navázat na naši úspěšnou seriálovou tvorbu. I tentokrát nabídneme divákům zajímavé prostředí, zábavu a celou plejádu špičkových herců. V tomto případě sázíme také na gastronomii, která je s Primou spjatá již dlouhou dobu. Pomyslnou nadstavbou seriálu je právě vaření, uvedl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. V souladu s novým projektem Primy jsou i nové identy, které diváci uvidí na obrazovkách již v neděli 6. 12. a které představují nový seriál Opilý kuře a jeho dva hlavní protagonisty. Koncept vznikl in house pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny.

KL-tip-hlasovani2019

Z ARCHIVU: Prima si registruje Opilý kuře a Pivín, Televize Barrandov Partu hic

Čistá grafika a jednoduché scénky s oběma herci podporují tonalitu a zaměření nového formátu, zároveň však komunikují hodnoty televize Prima: zábavu, otevřenost, modernost. Jakub Prachař i Jan Dolanský nám znovu připomínají, že je Prima být spolu. Vizuálně pracujeme s logikou jídelního menu: otevíráme „knihu“, hrajeme si s interakcí mezi levou a pravou stranou, a navazujeme tak na grafické členění staničního loga, které rovněž funguje na principu ohybu, zlomu, skládání, popsal novou televizní grafiku Pacina. Kdy přesně diváci Opilý kuře uvidí, zatím televize neprozradila.