Hlavní navigace

Prima potvrdila Show Leoše Mareše, bude ji vysílat od pondělí do čtvrtka okolo půlnoci

14. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Televize pořad označuje jako první pravou late night show v České republice, slibuje velkorysou stopáž 45 minut, VIP osobnosti a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého.

Ode dneška se na hlavním kanálu televize Prima objeví Show Leoše Mareše, kterou původně slibovala lifestylová televize Mňam TV. Sám moderátor přechod k Primě oznámil již o víkendu prostřednictvím svého účtu na sociální síti Instagram, Prima ho potvrdila před několika minutami rozesláním informace o mimořádných programových změnách pro tento a příští týden. Úprava spočívá v zařazení Show Leoše Mareše na všední dny od pondělí do čtvrtka s nepravidelným začátkem ve 23:30 až 0:05 hod. Stopáž pořadu, který Prima označuje za „ první pravou late night show v České republice“, bude 45 minut. Vedle Leoše Mareše se v show objeví i jeho rozhlasový parťák Patrik Hezucký.

K TÉMATU: Mňam TV přišla o exkluzivitu na Leoše Mareše, jeho late night show koupila Prima 

Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi…, stojí v noticce k novému pořadu Primy. Podle informací serveru DigiZone.cz by se stejný pořad měl objevit i na Mňam TV, která měla Show Leoše Mareše vysílat denně od pondělí do čtvrtka okolo desáté hodiny večer již od minulého pondělí 7. září. Později start odsunula na dnešek. Prima v oficiální tiskové zprávě oznámila, že s provozovatelem Mňam TV, společností CE Media, uzavřela obchodní dohodu o sdílení tohoto pořadu. V premiéře tak Show Leoše Mareše půjde na Primě, v repríze následující den dopoledne na Mňam TV. 

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Prima draží pohovku z Show Jana Krause, ode dneška nasadí denní Show Leoše Mareše

Mňam TV bude navíc v pátek vysílat výběr toho nejlepšího, co se v show za uplynulý týden odehrálo. Jsme rádi, že můžeme tento pořad sdílet se silným partnerem. Spolupráce s Primou pro nás má jednoznačný ekonomický smysl a velmi ji oceňujeme, prohlásil generální ředitel CE Media Pál Milkovics. Propojení na úrovni obsahu je prvním krokem naší spolupráce, její rozšíření plánujeme v následujících měsících, dodal výkonný ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek. Provozovatel Mňam TV s Primou vyjednává i o možnosti, že by se nechal zastupovat primáckou společností Media Club při prodeji reklamních časů jak na Mňam TV, tak na chystané nové televizní stanici Mňau TV.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).