Hlavní navigace

Prima potvrdila Show Leoše Mareše, bude ji vysílat od pondělí do čtvrtka okolo půlnoci

14. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Televize pořad označuje jako první pravou late night show v České republice, slibuje velkorysou stopáž 45 minut, VIP osobnosti a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého.

Ode dneška se na hlavním kanálu televize Prima objeví Show Leoše Mareše, kterou původně slibovala lifestylová televize Mňam TV. Sám moderátor přechod k Primě oznámil již o víkendu prostřednictvím svého účtu na sociální síti Instagram, Prima ho potvrdila před několika minutami rozesláním informace o mimořádných programových změnách pro tento a příští týden. Úprava spočívá v zařazení Show Leoše Mareše na všední dny od pondělí do čtvrtka s nepravidelným začátkem ve 23:30 až 0:05 hod. Stopáž pořadu, který Prima označuje za „ první pravou late night show v České republice“, bude 45 minut. Vedle Leoše Mareše se v show objeví i jeho rozhlasový parťák Patrik Hezucký.

K TÉMATU: Mňam TV přišla o exkluzivitu na Leoše Mareše, jeho late night show koupila Prima 

Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi…, stojí v noticce k novému pořadu Primy. Podle informací serveru DigiZone.cz by se stejný pořad měl objevit i na Mňam TV, která měla Show Leoše Mareše vysílat denně od pondělí do čtvrtka okolo desáté hodiny večer již od minulého pondělí 7. září. Později start odsunula na dnešek. Prima v oficiální tiskové zprávě oznámila, že s provozovatelem Mňam TV, společností CE Media, uzavřela obchodní dohodu o sdílení tohoto pořadu. V premiéře tak Show Leoše Mareše půjde na Primě, v repríze následující den dopoledne na Mňam TV. 

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Prima draží pohovku z Show Jana Krause, ode dneška nasadí denní Show Leoše Mareše

Mňam TV bude navíc v pátek vysílat výběr toho nejlepšího, co se v show za uplynulý týden odehrálo. Jsme rádi, že můžeme tento pořad sdílet se silným partnerem. Spolupráce s Primou pro nás má jednoznačný ekonomický smysl a velmi ji oceňujeme, prohlásil generální ředitel CE Media Pál Milkovics. Propojení na úrovni obsahu je prvním krokem naší spolupráce, její rozšíření plánujeme v následujících měsících, dodal výkonný ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek. Provozovatel Mňam TV s Primou vyjednává i o možnosti, že by se nechal zastupovat primáckou společností Media Club při prodeji reklamních časů jak na Mňam TV, tak na chystané nové televizní stanici Mňau TV.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).