Hlavní navigace

Prima předběhla Novu, podzimní novinky představí 1. srpna o šest hodin dříve

24. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obě televize naplánovaly tiskové konference k podzimnímu schématu na čtvrtek 1. srpna, Prima však už na dopoledne od 10:00, Nova na pozdní odpoledne od 16:00

Ve stejný den, ale s šestihodinovým rozptylem představí dvě největší české komerční televizní skupiny Nova a Prima programové novinky pro letošní podzim. Prima, která se poučila z obdobné situace přede dvěma lety, kdy musela k hotelu, kde svoji tiskovou konferenci pořádala Nova, přistavit autobus pro novináře, aby stihli její tiskovku, letos Novu předběhla a podzimní novinky uvede jako první již od 10:00 hod. dopoledne v hotelu Radisson Blu Alcron na Praze 1. 

K TÉMATU: Nova a Prima představí podzimní programová schémata ve stejný den: 1. srpna

KL22_nominace

Nova oznámila termín tiskové konference na stejný den od 16:00 hod. v koncertním sále Pražské filharmonie, rovněž na Praze 1. Hlavní programové taháky Primy pro letošní podzim jsou už v podstatě známy: jde o čtvrtou řadu show Česko Slovensko má Talent, čtvrtou řadu reality show VyVolení, novou soutěžní show QI: Na všechno máme odpověď s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým či sedmou řadu seriálu Cesty domů s řadou nových tváří.

DigiZone.cz přinese z obou tiskových konferencí živé online zpravodajství a fotogalerie

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.