Hlavní navigace

Prima představí jarní programové novinky příští středu 30. ledna. Jako poslední

22. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ POZVÁNKA – Z tří velkých televizních skupin prozradí FTV Prima svoje plány na jaro jako poslední. Česká televize je představila už v prosinci, Nova minulý týden.

Jako poslední z tří velkých televizních skupin v Česku představí příští středu 30. ledna své programové plány na jaro FTV Prima. Novinářům dnes rozeslala pozvánku na tiskovou konferenci v pražském hotelu Hilton, kde již loni v létě oznamovala svoje plány na podzimní vysílání. Tentokrát se zaměří nejen na stávající programy Prima family, Prima Cool a Prima love, ale i na novou stanici Prima Zoom a internetové aktivity nové společnosti Prima On-line.

K TÉMATU: Prima Zoom zahájí vysílání 1. února ve 20:00. Sledovali jsme živě tiskovou konferenci

Cloud23

Dokumentární kanál Prima Zoom zahájí vysílání dva dny po konferenci, v pátek 1. února ve 20 hodin. Prima On-line, pod kterou FTV Prima převedla všechny své internetové aktivity a zároveň pod její hlavičkou založila mediální zastupitelství pro prodej online reklamy i pro další subjekty, představí plánované změny hlavního webu iPrima.cz a videotéky Prima Play. Konkurenční Nova pořádala tiskovou konferenci k jarní sezóně už minulý týden, Česká televize dokonce již v prosinci.

Server DigiZone.cz přinese z tiskové konference FTV Primy živé online zpravodajství

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).