Hlavní navigace

Prima představí jarní schéma už příští týden, v úterý 1. února

25. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 1. 2011

UVNITŘ POZVÁNKA Dlouho očekávanou tiskovou konferenci k jarnímu programovému schématu uspořádá televize Prima příští úterý 1. února v pražském hotelu Yasmin. Druhá nejsledovanější komerční televize v Česku dosud úzkostlivě tají, s jakými přijde novinkami, a především v jakých vysílacích dnech a časech. Na veřejnost zatím oficiálně pronikly informace o nové česko-slovenské soutěži Šéfka, kterou bude Prima vysílat se slovenskou televizí Joj.

K TÉMATU: Jaro na Primě: Farmář, Šéfka, Ano, šéfe!, Jste to, co jíte a Petr Novotný

Neoficiálně se ví, že se na Primě na jaře objeví reality show Farmář hledá ženu, kterou má televize vyrobenou už od loňského léta, ale také další řada pořadu Jste to, co jíte s Kateřinou Cajthamlovou a nová řada kuchařské reality show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. V jednání byl i staronový zábavný formát Trampoty s bavičem Petrem Novotným, který Primě nabízí režisér Jiří Adamec, a formát talk show Na bílo s Lucií Bílou, známý z konkurenční Novy.

Cloud23

Novinky čekají i druhý program Primy, stanici Prima Cool. Od 10. února se na ni vrátí v nové premiérové řadě animovaný seriál Futurama a z televize Public se na ni přesune pořad Re-Play o počítačových hrách.

DigiZone.cz nabídne z tiskové konference online zpravodajství a souhrnný článek

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).