Hlavní navigace

Prima představila podzimní schéma, chystá tři nové pořady

25. 7. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
25. 7. 2008

Televize Prima na podzim uvede tři nové pořady, z nichž dva vycházejí ze zahraniční licence: Nic než pravda (Moment of Truth) a Hledá se táta. V prvním případě jde o velkolepou soutěžní show, při které si účastník musí rozmyslet, zda bude odpovídat po pravdě nebo zalže. Vyhrává ten, kdo bude za každých okolností říkat pravdu. Reality show Hledá se táta se zaměří na hledání partnerů pro svobodné ženy s dětmi.

Třetím pořadem bude původní talk show Primy Pustit žilou, již připravila a bude moderovat Veronika Žilková. Televize ho bude natáčet v prostorách pražského Činoherního klubu. Od září se na obrazovku Primy vrátí také reality show Jste to, co jíte. Její návrat si podle mluvčí stanice Jany Kocové vyžádali sami diváci. Na Primě rovněž zůstane další oblíbený pořad Jak se staví sen.

I na podzim Prima počítá s vlastním seriálem Velmi křehké vztahy, v němž by měly přibýt nové postavy, uzavřou se stávající dějové linie a začnou nové. Seriál má inovované kulisy, přibude více scén z exteriérů. Od září bude mít reálnější prostředí i příběh. Novinkou je i hudba, znělka a celá nová grafika, prozradila Kocová. Realitě se více přiblíží i komediální seriál Ošklivka Katka, pro který Prima připravila více situačního humoru. Hlavní hrdinka bude dospělejší a její reakce reálnější. Studiové záběry se budou střídat s exteriéry, slibuje mluvčí Primy.

Na obrazovce zůstává oblíbený pořad Hádej, kdo jsem, který se letos stal absolutním vítězem mezi všemi českými televizními pořady v soutěži TýTý, i soutěž Ber nebo neber, kterou pro Primu vyrábí digitální televize Barrandov. Na podzim chystáme speciální vydání, která se těší u diváků velké oblibě, přiblížila Jana Kocová. Top Star magazín moderovaný Mahulenou Bočanovou obohatí nové rubriky, například Módní policie, a bude si zvát hosty přímo do studia. Od září se do vysílání vrátí diskusní pořad Nedělní partie, soutěž Pět proti pěti s moderátorem Petrem Novotným či Receptář prima nápadů s Přemkem Podlahou.

Prima také přijde s novým zahraničním seriálem Justice z právnického prostředí, v premiérových dílech vrátí na obrazovku seriál Closer a v nových řadách budou pokračovat i seriály Zoufalé manželky, Muži na stromech a Myšlenky zločince. S filmů Prima nabídne například Titanic, Gladiátora, sérii o Zamilovaném profesorovi, filmy s Vinem Dieselem, Clintem Eastwoodem, Charlize Theronovou, Jenifer Anistonovou a dalšími.

BRAND23 Workshop

Před evropským fotbalovým šampionátem byl podíl sledovanosti televize Prima na trhu mezi 16,5 až 17,5 procenty. Během šampionátu a po něm se sledovanost pohybuje kolem 20 procenty v cílové skupině Dospělí 15+. Razantní vzestup sledovanosti zaznamenávají Zprávy TV Prima a na ně navazující Sport. Nové vysílací schéma by na tuto vzestupnou tendenci rádo navázalo, říká mluvčí Primy Jana Kocová.

Dobré letní sledovanosti Primy se bude věnovat nedělní glosa DigiZone.cz

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).