Hlavní navigace

Prima potvrdila pokračování seriálu Velmi křehké vztahy

25. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
25. 6. 2009

AKTUALIZACE Vedení televize Prima podle informací bulvárního deníku AHA přehodnocuje své dřívější rozhodnutí o ukončení tohoto seriálu. Po odchodu populární herečky Dany Morávkové do konkurenční Ordinace v růžové zahradě měl být dlouhodobý seriál přirozeně ukončen. Deník AHA ale dnes přinesl informaci, podle které se „tajně“ natáčejí nové díly, ačkoliv ředitel Primy Marek Singer nedávno prohlásil, že televize nahradí tento cyklus úplně novým seriálem.

Náhradou za postavu Dany Morávkové alias Andrey Rubešové by měla být herečka Nela Boudová. Zatím o natáčení nemůže hovořit, ale deníku Aha! se podařilo zjistit, že už několik dnů na Primě pilně natáčí, uvádí Ahaonline své zaručené informace.

AKTUALIZACE – Mluvčí TV Prima Jana Kocová serveru RadioTV potvrdila, že Prima skutečně natáčí další sérii a Danu Morávkovou nahradí Nela Boudová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).