Hlavní navigace

Prima připravuje Vánoční pečení, od 28. listopadu denně před Zprávami

21. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 10. 2011

LOGO POŘADU UVNITŘ Další kulinářský pořad připravuje televize Prima. Po úspěchu podvečerního Prostřeno!, S Italem v kuchyni a Ano, šéfe! přijde s jednorázovým Vánočním pečením. Televize si už u patentového úřadu zažádala o registraci názvu a loga tohoto formátu. Společně s ním si registrovala i logo dalšího připravovaného pořadu věnovaného vaření – Česko na talíři. Mluvčí Primy Jana Mrákotová stejně jako v minulosti odmítla registrované známky komentovat.

K TÉMATU: Prima chystá nový kulinářský pořad Česko na talíři. Zatím ho nekomentuje

Registrujeme si řadu různých ochranných známek, ale jejich využití dopředu zásadně nekomentujeme, zopakovala Mrákotová odpověď, kterou Prima automaticky reaguje na všechny dotazy k nově registrovaným ochranným známkám. Moderátorka Vánočního pečení Iveta Fabešová, kterou diváci znají z jiného pořadu Primy Na nože, ale na svém fanouškovském profilu na Facebooku prozradila termín startu i nasazení nového formátu.

Od 28. listopadu můžete každý všední den před hlavními zprávami na TV Prima sledovat můj nový pořad Vánoční pečení. Pořad poběží celý advent a pevně věřím, že pro vás bude pomocníkem a inspirací na vánoční pečení, uvedla Fabešová. Pořad Česko na talíři se ve vysílání Primy objeví již v neděli 30. října a nahradí dosavadní formát S Italem v kuchyni, který na Primě končí.

MM socky3

Logo připravovaného pořadu Vánoční pečení (Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví)

Logo připravovaného pořadu Česko na talíři (Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví)

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.