Hlavní navigace

Prima reaguje na start Barrandova Plus, Zoom opět navýší počet premiér

18. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOPLNĚNO – Přímý konkurent Primy Zoom s ní vysílá ve stejné zemské síti, tedy multiplexu 3, který ovládají České Radiokomunikace. Počet diváků Barrandova Plus se zatím počítá na tisíce.

Krátce po startu nové televize Barrandov Plus, která je díky večernímu a nočnímu programovému bloku přímým konkurentem již zaběhlé dokumentární stanici Prima Zoom, navýší Prima počet premiérových titulů na tomto programu, a to s platností od příštího týdne, konkrétně pondělí 25. května. Diváci stanice je budou moci vídat denně mezi 18.00 a 2.00. Za dva a půl roku fungování jsme rozšířili vysílání na 24 hodin denně, zdvojnásobili počet tematických bloků, dvakrát zvyšovali počet premiér, inovovali tematické bloky na přání diváků a nejnověji zařadili „Život naostro“, zaměřený na žánr doku-reality a dobrodružný obsah, který zaznamenal velký úspěch, uvedla mediální skupina.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Zoom se v novém cyklu zaměří na putování po České republice

CIF - osobnosti

V dvojnásobném přívalu premiér, který spouštíme od pondělí 25. května, bych rád upozornil například na množství špičkových cestovatelských pořadů, jako je Velké vlakové putování nebo poněkud netradiční, ale o to zábavnější titul Idiot na cestách. Milovníci adrenalinu si užijou oceňované série Jak přežít na Aljašce, Truckem po světě či soutěžní Velký útěk od producentů slavného Amazing Race: O milion kolem světa, uvedl mimo jiné dramaturg Pavel Němec a dále doplnil: V premiérových dílech se vrátí diváčtí oblíbenci Frank z džungle a Veterinář z Bondi Beach, úplnou a mimořádně atraktivní novinkou bude pořad Máme rádi kočky.

AKTUALIZOVÁNO 14:51: Prima odmítá, že by úprava programového schématu spočívající v navýšení premiér souvisela se startem konkurenční televize Barrandov Plus. Rozšíření počtu premiér jsme připravovali několik měsíců a souvisí to se snahou neustále vylepšovat programovou nabídku Prima Zoom. Nebyla to reakce na spuštění jiného kanálu, uvedla televize.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).