Hlavní navigace

Prima reaguje na start Barrandova Plus, Zoom opět navýší počet premiér

Lukáš Polák

DOPLNĚNO – Přímý konkurent Primy Zoom s ní vysílá ve stejné zemské síti, tedy multiplexu 3, který ovládají České Radiokomunikace. Počet diváků Barrandova Plus se zatím počítá na tisíce.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Krátce po startu nové televize Barrandov Plus, která je díky večernímu a nočnímu programovému bloku přímým konkurentem již zaběhlé dokumentární stanici Prima Zoom, navýší Prima počet premiérových titulů na tomto programu, a to s platností od příštího týdne, konkrétně pondělí 25. května. Diváci stanice je budou moci vídat denně mezi 18.00 a 2.00. Za dva a půl roku fungování jsme rozšířili vysílání na 24 hodin denně, zdvojnásobili počet tematických bloků, dvakrát zvyšovali počet premiér, inovovali tematické bloky na přání diváků a nejnověji zařadili „Život naostro“, zaměřený na žánr doku-reality a dobrodružný obsah, který zaznamenal velký úspěch, uvedla mediální skupina.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Zoom se v novém cyklu zaměří na putování po České republice

TipConten_tamata

V dvojnásobném přívalu premiér, který spouštíme od pondělí 25. května, bych rád upozornil například na množství špičkových cestovatelských pořadů, jako je Velké vlakové putování nebo poněkud netradiční, ale o to zábavnější titul Idiot na cestách. Milovníci adrenalinu si užijou oceňované série Jak přežít na Aljašce, Truckem po světě či soutěžní Velký útěk od producentů slavného Amazing Race: O milion kolem světa, uvedl mimo jiné dramaturg Pavel Němec a dále doplnil: V premiérových dílech se vrátí diváčtí oblíbenci Frank z džungle a Veterinář z Bondi Beach, úplnou a mimořádně atraktivní novinkou bude pořad Máme rádi kočky.

AKTUALIZOVÁNO 14:51: Prima odmítá, že by úprava programového schématu spočívající v navýšení premiér souvisela se startem konkurenční televize Barrandov Plus. Rozšíření počtu premiér jsme připravovali několik měsíců a souvisí to se snahou neustále vylepšovat programovou nabídku Prima Zoom. Nebyla to reakce na spuštění jiného kanálu, uvedla televize.