Hlavní navigace

Prima se zalekla Novy. Cesty domů nakonec proti Ordinaci nepoběží

Lukáš Polák

Neobvyklou televizní řež slibovala podzimní schéma českých plnoformátových stanic. Prima family z tohoto souboje částečně couvá. Cesty domů bude vysílat nakonec proti seriálu Gympl.

Doba čtení: 1 minuta

Vedení televize Prima family se na poslední chvíli rozhodlo udělat mimořádnou programovou změnu ve svém podzimním programovém schématu. Její vlajkový seriál Cesty domů se nakonec nebude vysílat v novém okně – v úterý a ve čtvrtek od 20 hodin, ale zůstane na svém. Diváci, respektive spíše divačky, ho tedy uvidí dvakrát týdně – v pondělí a ve středu. Cesty domů se tak postaví nikoliv proti Ordinaci v růžové zahradě 2 na TV Nova, ale proti její novince Gympl s ®učením omezeným.

K TÉMATU: Podzimní schémata slibují nebývalou televizní řež. Kdo vyhraje?

Na pondělí Prima family původně plánovala vysílání seriálu Obchoďák, ve kterém se v hlavní roli představí herečka Tereza Kostková. Nakonec to vypadá tak, že tuto programovou novinku uvidí diváci v úterý a ve čtvrtek. Vedoucí oddělení PR Primy Václav Mazánek serveru DigiZone.cz řekl, že na otázku, kdy seriál Obchoďák nakonec poběží, odpovědí programové plány, které by stanice měla zveřejnit v průběhu dnešního odpoledne. První díl nových Cest domů uvidí diváci už příští pondělí 27. srpna.

Našli jste v článku chybu?