Hlavní navigace

Prima se zalekla Novy. Cesty domů nakonec proti Ordinaci nepoběží

20. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Neobvyklou televizní řež slibovala podzimní schéma českých plnoformátových stanic. Prima family z tohoto souboje částečně couvá. Cesty domů bude vysílat nakonec proti seriálu Gympl.

Vedení televize Prima family se na poslední chvíli rozhodlo udělat mimořádnou programovou změnu ve svém podzimním programovém schématu. Její vlajkový seriál Cesty domů se nakonec nebude vysílat v novém okně – v úterý a ve čtvrtek od 20 hodin, ale zůstane na svém. Diváci, respektive spíše divačky, ho tedy uvidí dvakrát týdně – v pondělí a ve středu. Cesty domů se tak postaví nikoliv proti Ordinaci v růžové zahradě 2 na TV Nova, ale proti její novince Gympl s ®učením omezeným.

MM_SS3

K TÉMATU: Podzimní schémata slibují nebývalou televizní řež. Kdo vyhraje?

Na pondělí Prima family původně plánovala vysílání seriálu Obchoďák, ve kterém se v hlavní roli představí herečka Tereza Kostková. Nakonec to vypadá tak, že tuto programovou novinku uvidí diváci v úterý a ve čtvrtek. Vedoucí oddělení PR Primy Václav Mazánek serveru DigiZone.cz řekl, že na otázku, kdy seriál Obchoďák nakonec poběží, odpovědí programové plány, které by stanice měla zveřejnit v průběhu dnešního odpoledne. První díl nových Cest domů uvidí diváci už příští pondělí 27. srpna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.