Hlavní navigace

Prima si zaregistrovala sitcom Pawlovské O mé rodině a jiných mrtvolách

12. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 8. 2011

Televize Prima, respektive držitel její licence – společnost FTV Prima – provedla v minulých dnech u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) registraci ochranné známky O mé rodině a jiných mrtvolách. Ačkoliv stanice zatím tento formát oficiálně nijak nekomentovala, společenská média (bulvární tisk, některé týdeníky a weby) přinesla již v první polovině roku o tomto chystaném sitcomu podrobnosti.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Česko Slovensko má talent odstartuje na Primě a TV JOJ podle očekávání 4. září

Připravuji sitcom pro producenta Jirku Kratinu a televizi Prima, není to pro mě žádná zažitá zkušenost, tak uvidíme. Děj nese podtitul O mé rodině a jiných mrtvolách, uvedla v březnu pro server iDNES.cz Halina Pawlovská. Výrazná postava českého showbusinessu je podepsaná například pod filmovými scénáři Vrať se do hrobu!, Díky za každé nové ráno nebo Evo, vdej se! Napsal také několik knížek, mimo jiné Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, Záhada žlutých žabek nebo Banánové rybičky, které se před lety vysílaly také jako talk show na České televizi.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.