Hlavní navigace

Prima si registruje název Na vlastní riziko. Místo Soukromých dramat?

3. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Název nápadně připomíná investigativní pořad Na vlastní oči, jehož reportéři Josef Klíma a Janek Kroupa odešli z Novy na Primu, kde mají pořad Soukromá dramata

Popularitu někdejšího publicistického pořadu Na vlastní oči, který za ředitelování Petra Dvořáka zrušila televize Nova, chce patrně oprášit Prima family. U Úřadu průmyslového vlastnictví leží její žádost o registraci názvu Na vlastní riziko, který se původnímu názvu nováckých „Očí“ nápadně podobá. Pro Primu family přitom pracují hlavní tváře původního pořadu Na vlastní oči – Josef Klíma a Janek Kroupa – jimž název primáckého pořadu Soukromá dramata nikdy příliš nepřirostl k srdci.

K TÉMATU: Nova definitivně ukončila vysílání pořadu Na vlastní oči

KL23 hlasovani

„Název Soukromá dramata není šťastný, ale už je to zavedená značka, takže bych ho neměnil,“ řekl loni v září v rozhovoru pro DigiZone.cz Janek Kroupa. Název Na vlastní riziko ale více vystihuje aktuální zaměření Soukromých dramat, v nichž reportéři na vlastní kůži podstupují různá rizika, jako je srážka chodce s automobilem nebo řízená havárie motorkáře.

„Na vlastní riziko není nová verze Soukromých dramat. Pány Kroupu a Klímu lanaří zpět na Novu, kde jim nabídli obnovení Očí s tím, že jim napíšou další díly Expozitury. Na vlastní riziko má tedy v případě dohody obou pánů s Novou Soukromá dramata nahradit,“ řekl však serveru DigiZone.cz zdroj, který si nepřál být jmenován.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).