Hlavní navigace

Prima si registruje ochranné známky připomínající nové magazíny

Lukáš Polák

Prozatím nejzajímavějšími ochrannými známkami registrovanými v posledních týdnech českou komerční dvojkou se stala označení Prima Like, Prima Five, Prima Next, Prima Max a Prima Plus.

Doba čtení: 1 minuta

Nové ochranné známky Češi na cestách a Prima nápady si u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) registrovala v uplynulých dnech společnost FTV Prima, provozovatel stanic Prima, Prima love, Prima Cool a Prima Zoom. Jak z názvu vyplývá, mohlo by jít o nový cestovatelský, potažmo hobby magazín. Vzhledem k tomu, že firma však dlouhodobě nové registrované známky nekomentuje, jak již několikrát DigiZone.cz sdělila mluvčí Marie Fianová, může jejich označení prozatím zůstat pouze v rovině spekulací.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima oprášila projekt pátého televizního kanálu, chce se soustředit na zábavu

Prozatím nejzajímavějšími ochrannými známkami registrovanými v posledních týdnech českou komerční dvojkou se stala označení Prima Like, Prima Five, Prima Next, Prima Max a Prima Plus. Všechna ukazují na to, že by mohlo jít o jeden z připravovaných televizních projektů. Roušku tajemství už by mohla Prima odhalit v průběhu příštího týdne, kdy by se podle informací serveru DigiZone.cz měla konat nedávno odložená tisková konference. Mediální branže očekává, že televize zde představí svůj nový televizní kanál.

Našli jste v článku chybu?