Hlavní navigace

Prima si registruje ochrannou známku Zprávy z vily. Doplní zpravodajskou hodinu?

16. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Do tiskové konference nechceme komentovat žádné náměty a programové plány,“ řekl serveru DigiZone.cz mluvčí Primy David Vaníček

Ochrannou známku Zprávy z vily, která se pojí k chystané čtvrté řadě reality show VyVolení, si nechala u českého patentového úřadu registrovat FTV Prima. Název napovídá, že Prima family, která s VyVolenými počítá pro svoje letošní podzimní schéma, nabídne kromě samotné reality show i pravidelný zpravodajský sestřih k tomuto pořadu. Zatím však není jisté, zda se Zprávy z vily stanou pevnou součástí zpravodajské hodiny Primy family, již nyní tvoří Zprávy FTV Prima, Krimi zprávy, Reportéři na vaší straně a VIP zprávy.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Prima potvrdila: chystáme čtvrtou řadu VyVolených. Castingy startují již dnes

„Do tiskové konference nechceme komentovat žádné náměty a programové plány,“ odmítul dotaz serveru DigiZone.cz na toto téma mluvčí FTV Primy David Vaníček. Prima svoje podzimní novinky představí 1. srpna. Na stejný svolala tiskovou konferenci k podzimnímu schématu také konkurenční Nova. K podobné situaci došlo již předloni, kdy Prima nechala přistavit k místu konání tiskové konference Novy autobusy pro novináře, aby je převezla na vlastní tiskovku. Nova však zatím na rozdíl od Primy nezveřejnila místo a čas letošní tiskovky k podzimu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).