Hlavní navigace

Prima si registruje Tátu na plný úvazek, připomíná stejnojmenný internetový projekt

15. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Není vyloučeno, že Prima se bude v rámci svého budoucího projektu ubírat podobným směrem, jako Liga otevřených mužů, která podporuje otce na mateřské dovolené.

Ochrannou známku „Táta na plný úvazek“ si v uplynulých dnech, konkrétně v pondělí 8. června, registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) společnost FTV Prima, provozovatel televizních stanic pod hlavičkou Prima. Firma novou registraci ochranných známek dlouhodobě nekomentuje, nicméně je jasné, že souvisí s některým chystaným budoucím formátem, který by se měl objevit ve vysílání. Kromě toho, že název připomíná stejnojmennou romantickou komedii z roku 2004 (viz filmová databáze ČSFD), má taktéž stejné označení jako projekt Ligy otevřených mužů.

MMF tip early

ČTĚTE TAKÉ: Nova si registruje Zrzčin zákulisník, Televize Barrandov Bezdružice

Není vyloučeno, že Prima se bude v rámci svého budoucího projektu ubírat podobným směrem jako Liga otevřených mužů. Cílem její náplně je podpora a konzultace mužům, kteří jsou doma na plný úvazek, respektive místo matek zastávají pozici rodiče na mateřské dovolené, případně těm, kteří o tom teprve uvažují. Každý desátý muž v ČR chce na rodičovskou dovolenou…Hlavním důvodem k tomu je přání navázat se svými dětmi intenzivní vztah od nejútlejšího věku. Hlavní bariérou je pak finanční ztráta, uvádí na svém informačním portálu Liga otevřených mužů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).