Hlavní navigace

Prima si zaregistrovala logo svého chystaného kanálu Prima Zoom

Lukáš Polák

UVNITŘ LOGO Veškeré podrobnosti o svém chystaném čtvrtém televizním kanálu prozradí Prima Group na tiskové konferenci, která se koná už tento čtvrtek.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost FTV Prima, provozovatel kanálů pod hlavičkou Prima, si podala začátkem letošního roku, konkrétně 2. ledna, na Úřadu průmyslové vlastnictví (ÚPV) žádost o registraci loga svého chystaného dokumentárního kanálu Prima Zoom. Logo má stejnou podobu, v jaké bylo zveřejněno na pozvánce na tiskovou konferenci, která se bude konat už tento týden, ve čtvrtek 10. ledna. Kromě slova ZOOM ale navíc obsahuje i logo televize Prima, podobně jako stanice Prima family, Prima Cool a Prima love.

IAC19

Logo chystaného kanálu Prima Zoom, které si společnost FTV Prima registruje u Úřadu průmyslového vlastnictví
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo chystaného kanálu Prima Zoom, které si společnost FTV Prima registruje u Úřadu průmyslového vlastnictví

K TÉMATU: Prima Zoom se představí příští čtvrtek 10. ledna. Slibuje i integrovaný webmagazín

Prima Group už minulý rok v několika rozhovorech avizovala, že Prima Zoom by měla odstartovat v průběhu ledna. Program bude šířen mimo jiné v zemském multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group (CDG) a předpokládá se, že se objeví také na satelitu, minimálně na pozici 23,5 stupně východně, kde fungují služby Skylink, CS Link a T-Mobile televize. Na vysílání Primy Zoom bude navázaný i webmagazín, k němuž však Prima opět prozradí podrobnosti ve čtvrtek.

Našli jste v článku chybu?