Hlavní navigace

Prima spouští další sérii pořadů o bydlení Jak se staví sen

26. 2. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: FTV Prima
Premiérová řada startuje 5. března v 17:35 a dále pak každou sobotu. Nepůjde ale jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, a třeba i životních postojů.

S první březnovou sobotou se na televizní obrazovky vrací pořad Jak se staví sen, kterým bude opět provázet Laďka Něrgešová doplněná šesticí designérů, které vidíte na snímcích níže.

V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů – jednoho muže a jednu ženu.

K TÉMATU: Pořad Jak se staví sen čekají na Primě změny, moderování se ujme Něrgešová

Laďka Něrgešová k tomu říká: Pořad Jak se staví sen ráda moderuji proto, že se mi líbí koncept tohoto formátu. Pořad je více zaměřený na příběhy lidí, kterým interiéry budeme předělávat. Je známo, že to, jak a kde lidé bydlí, o nich velmi mnoho prozrazuje. A jejich životní styl a návyky se logicky odrážejí i v místech, kam se vracejí. Tedy domů. Líbí se mi myšlenka, že si někdo nechá změnit bydlení proto, že se rozhodl změnit svůj život. A my díky naší proměně, kterou musíme zvládnout za pět dní, jim tuto změnu nastartujeme.

Andrea Hylmarová a Marek Povolný.
Autor: FTV Prima

Andrea Hylmarová a Marek Povolný.

Ing. Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE a poté, co propadla designu, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Interiérovému designu se naplno věnuje tři roky. Ing. Marek Povolný vystudoval ČVUT, Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a architektura. Své profesi se věnuje 14 let a má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho motto zní: „Nedělit estetiku a funkčnost.“

ICTZ23

Kamila Douděrová a František Kobližka.
Autor: FTV Prima

Kamila Douděrová a František Kobližka.

Ing. arch. Kamila Douděrová je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT a zkušenosti získala také během stáže ve Francii. U návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy, a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Ing. František Kobližka absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. Jeho krédem je spokojenost zákazníka, specializací posledních let jsou interiéry koupelen.

Petr Hodan a Martina Pištěláková.
Autor: FTV Prima

Petr Hodan a Martina Pištěláková.

Martina Pištěláková se k tvorbě interiérů dostala při budování svého nového domova, a tak vystudovala školu IDK zaměřenou na design interiérů. Tvorba pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi. Petr Hodan vystudoval uměleckoprůmyslovou školu v Praze. Na svou práci má podobný názor jako jeho designérská parťačka Martina.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.