Hlavní navigace

Prima spustila další plánovaný tematický web, věnuje se ženám

15. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED Konkurenční Nova už delší dobu provozuje pro ženy hned dva weby – Doma.cz a Krásná.cz. Plnoformátová TV Barrandov žádné podobné portály návštěvníkům nenabízí.

Televizní skupina Prima dnes spustila v pořadí svůj třetí tematický web. Po na vaření orientovaném portálu Prima Fresh a bulvárním Prima Style se dočkal svého uvedení také zástupce s typicky českým názvem – Prima Ženy. Jak již z názvu vyplývá, věnován bude tedy právě křehčí části publika. Ženy, dámy a dívky, máme pro vás další novinku! Web o Vás! Kde najdete poradny, tipy na levnou dovolenou, nebo na to, jak být krásná, fit a hlavně v pohodě!, uvedla Prima na Facebooku svého dámského kanálu Prima love. Informaci později zveřejnil i profil Primy Cool.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Prima si registruje název a logo nového webu pro ženy: Prima Ženy

Primě se podařilo pro nový dámský portál získat snadno zapamatovatelnou doménu www.prima-zeny.cz, která zájemce přesměruje na snadno zapamatovatelnou microsite http://zeny.iprima.cz/. Návštěvnice najdou na webu v menu záložky jako Móda a krása, Sex a vztahy, Domov a rodina, Zdraví, Diety, Společnost a Recepty. V době psaní této zprávy byl hlavním tématem těchto stránek článek věnovaný dietě podle věku. Zatím největší očekávání měla skupina Prima u svého bulvárního portálu, kterým chtěla měsíčně oslovit okolo půl milionu uživatelů internetu.

Náhled webu Prima Ženy
Autor: zeny.iprima.cz

Náhled webu Prima Ženy

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).