Hlavní navigace

Prima své castingové show Robin Hood věří. Čas finálových kol nezmění

23. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 3. 2010

Televize Prima začne od neděle 28. března vysílat finálová kola castingové soutěže Robin Hood: Cesta ke slávě. Přesto, že se zatím tento pořad nepředvedl příliš v dobrém světle, co se sledovanosti týká, komerční dvojka s vysílacím časem od 20 hodin hýbat nebude. Právě živé přenosy, které začne od neděle nabízet, by se měly stát hlavním tahákem tohoto stěžejního jarního formátu.

K TÉMATU: Ředitel Primy: Robina Hooda nestáhneme, ani nezměníme jeho vysílací čas

Věřím, že Robin Hood nám udělá ještě dobrá čísla. Takovéto show dělá v dnešní době každá televize, takže jsme si ji chtěli vyzkoušet i my, řekl dnes serveru DigiZone.cz generální ředitel Primy Marek Singer. Právě Cesta ke slávě má být formátem, na kterém si chce česká komerční dvojka vyzkoušet, jak se takovéto pořady dělají. Do budoucna počítáme určitě i s dalšími, dodal pro DigiZoner.cz Singer.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Robin Hood na Primě si „polepšil“, vidělo ho 345 tisíc dospělých diváků

V současné době jsou tedy castingy této show uzavřené a do finálových kol postoupilo 7 kandidátů a 7 kandidátek na hlavní roli v chystaném muzikálu. Jako první se v neděli divákům představí mužská sedmička. Do dalších bojů jich postoupí šest. Sedm dívek a mladých žen toto úvodní kolo čeká hned další týden. V prvním přenosu tak budou svým kolegům fandit přímo z hlediště. O tom, kdo vyhraje, už budou nyní svými hlasy rozhodovat pouze televizní diváci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).